Anton Heyboer, verf op handgeschept papier, gesigneerd

Anton Heyboer, verf op handgeschept papier, gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel

Anton Heyboer
Verf op handgeschept papier
108 x 78 cm
Gesigneerd
In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:25-06-2016 om 19:33
Eindtijd:02-07-2016 om 19:33

Biedingen (1):

guy1952
29 jun. / 20:12
€ 150