Anton Heyboer - Waterverf: Danseres

Anton Heyboer - Waterverf: Danseres kopen? Bied vanaf 265!
Anton Heyboer - Waterverf: Danseres kopen? Bied vanaf 265!Anton Heyboer - Waterverf: Danseres kopen? Bied vanaf 265!Anton Heyboer - Waterverf: Danseres kopen? Bied vanaf 265!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Waterverf met krijt op geschept papier van Anton Heyboer. Titel: Danseres. Afmetingen blad: H79 x b107cm. Het werk is links onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst collectie J. Buitenhuis.

De verzendkosten zijn iets hoger, omdat het werk in een grote doos/koker verpakt moet worden i.v.m. de dikte van het papier.

Buitenhuis was de beste vriend van Anton Heyboer. „Heyboer was een soort broer voor mij”, liet hij in 2011 optekenen in deze krant. „’Jaap, zei hij’, ’we zijn vrienden voor het leven’. En dat was ook zo.” In de loop van de vriendschap kreeg de aannemer veel werken van de markante kunstschilder uit Den Ilp, die in 2005 overleed.

De voorstelling is in zeer goede staat. Er zit hier en daar een kruekeltje/vuwtje in het papier zoals normaal bij de Heyboer werken.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(60) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
107 cm
79 cm

Starttijd:10-07-2021 om 21:14
Eindtijd:22-07-2021 om 20:33
Openingsbod€ 265
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland