FA. (1)

Anton Martineau - Aquarle op papier - Hommage de Velazquez

Anton Martineau - Aquarle op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 325!
Anton Martineau - Aquarle op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - Aquarle op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - Aquarle op papier - Hommage de Velazquez kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel

Anton Martineau 1926

Titel : Hommage de Velasquez

Aquarel op papier

Gesigneerd rechtsonder

Afmeting papier 50*40 cm

Een prachtig werk van anton Martineau ( verdient een betere omlijsitng).

De spaanse periode ( hommage de Velazquez)  is het meest gewaardeerde ouvre van Anton Martineau,   Martineau heeft diversen tentoonstellingen in Spanje gehad ( Galerie Sala Dalmau) alwaar deze werken binnen 1 uur uitverkocht waren. Hedendag wordt er in Huesca - Spanje een aparte museum zaal ingericht met deze kunstwerken van Anton Martineau

Starttijd:21-05-2016 om 12:07
Eindtijd:28-05-2016 om 12:07
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieNederland