Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt - Verkocht

Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!Anton Martineau - COWBOY EN ZIJN MODEL Tekening/Gouache met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  tvooster
FA. (1)

15 verkochte items
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een typisch en origineel werk van Anton Martineau.

In zijn werk speelt zijn flamboyante, spontane tekenstijl een belangrijke rol en werd soms gerekend tot de Internationale nieuwe figuratie, maar vertoont ook verwantschap met het expressionisme van de Cobra stijl maar volgde daarin geheel zijn  eigen weg.

Onderwerpen zijn:  de mens, dansende paren, tango, erotiek, dramatiek van de liefde en de dood, vreugde en angst, absurde portretten en stillevens.

Hij was bevriend met Karel Appel, Corneille, de dichter Gerrit Kouwenaar en Jan Sierhuis

op stevig wit papier

Dit item is verkocht voor 316,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 18:57
Eindtijd:18-01-2021 om 14:30
Codicile
14 jan. / 20:18
€ 275