Anton Martineau - E.A. Litho TANGO

Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!
Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - E.A.  Litho TANGO kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Tango - gesigneerde zeefdruk - E/A ex.

Anton Martineau - Amsterdam 1926

Titel : Tango
Zeefdruk op dik papier
Oplage : EA ( Epreuve D'artist )
Papier formaat : 65 cm x 80 cm
Inclusief bijpassende zwarte lijst
Afgebeeld in Martineau minnaar van twee muzen (niet meegeleverd)

Kunstwerk het liefst ophalen - Indien men kiest voor opsturen wordt dit zonder lijst gedaan!

Starttijd:26-09-2016 om 18:34
Eindtijd:03-10-2016 om 18:34
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieNederland