Anton Martineau - Litho: Tango 3 - 1998 - Verkocht

Anton Martineau - Litho: Tango 3 - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Anton Martineau - Litho: Tango 3 - 1998 kopen? Bied vanaf 75!Anton Martineau - Litho: Tango 3 - 1998 kopen? Bied vanaf 75!Anton Martineau - Litho: Tango 3 - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (27)

781 verkochte items
Alle items van deze verkoper (374)
  • Anton Martineau (1926-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Anton Martineau uit 1998. Nummer: 80/100. Titel: Tango. Afmetingen werk: H50 x b65,5 cm. Conditie: in goede staat. Het werk heeft nooit ingelijst gezeten.

De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZNK

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:07-09-2017 om 14:34
Eindtijd:11-09-2017 om 20:39
Paular1
11 sep. / 20:34
€ 75