Anton Martineau: Olieverf op doek, Tangosalon - Ingelijst - Verkocht

Anton Martineau: Olieverf op doek, Tangosalon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 390,00

Anton Martineau: Olieverf op doek, Tangosalon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Anton Martineau: Olieverf op doek, Tangosalon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (657)
  • Anton Martineau (1926-2017)

Let op: Privé collectie geveild, zie speciale voorwaarden

Op dit moment veilen wij een prachtige particuliere collectie met veel CoBrA en aanverwanten. Bekijk al onze items voor een overzicht van deze collectie.

Titel: Tangosalon
Jaartal: Onbekend
Afmetingen doek: 40 cm x 30 cm (afmetingen lijst: 52,5 cm x 42 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen.

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur.

Ingelijste werken (tenzij heel klein) kunnen niet worden verzonden via de reguliere partijen zoals bv. PostNL en worden door ons alleen geleverd met een koerier. In sommige gevallen kunnen wij het werk uit de lijst halen, om deze kosten te besparen, maar dit is altijd op eigen risico en dient vooraf gevraagd te worden.

Bezorgkosten met koerier:
Nederland: 40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België: 70 euro Vlaanderen, 125 euro Wallonië.

Natuurlijk kunnen meerdere aankopen gecombineerd worden.

Normale verzending van ingelijste werken is NIET mogelijk ivm risico glasbreuk.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 390,00
Starttijd:06-06-2014 om 16:41
Eindtijd:22-06-2014 om 16:41
Biedingen (3)
duit77
17 jun. / 23:30
€ 390
Petmer
17 jun. / 23:30
€ 370
duit77
13 jun. / 23:05
€ 350