Niet of onleesbaar gesigneerd - Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD

Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!

Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD

Verkoopprijs: € 125,00

Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

ANTON MOLKENBOER 1892-1960

BLOEMENTUIN

OLIEVERF OP SCHILDERSBOARD IN DE MAAT 35 X 44 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER

GEDATEERD 1944

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 47 X 57 CM

GOEDE STAAT / IN DE HOEKEN 4 SCHILDEREZEL GAATJES

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET of OPHALEN IN ZAANDAM

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:09-02-2017 om 21:20
Eindtijd:21-02-2017 om 21:20

Biedingen (1):

Centerfo
21 feb. / 20:31
€ 125