Anton Pieck - tekening - Baby in Hindeloper wieg

Anton Pieck - tekening - Baby in Hindeloper wieg kopen? Bied vanaf 425!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 425,00

Anton Pieck - tekening - Baby in Hindeloper wieg kopen? Bied vanaf 425!Anton Pieck - tekening - Baby in Hindeloper wieg kopen? Bied vanaf 425!Anton Pieck - tekening - Baby in Hindeloper wieg kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeTekening / Aquarel

Zwart krijt/potloodtekening, gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 22,5 x 15,5 cm. Ingelijst.

Anton Pieck is geboren te Den Helder in 1895 en overleden te Overveen in 1987.

Dit item is verkocht voor 425,00

Starttijd:03-02-2015 om 14:26
Eindtijd:08-02-2015 om 14:26

Biedingen (1):

Pat73
8 feb. / 13:52
€ 425