Anton Rooskens - Kleurenlitho COMPOSITIE NO 6 Handgesigneerd en INGELIJST - Verkocht

Anton Rooskens - Kleurenlitho COMPOSITIE NO 6 Handgesigneerd en INGELIJST kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Anton Rooskens (1906-1976)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXV
Prachtig ingelijst werk van Anton Rooskens uit 1967Afmeting zwart aluminium lijst   51x41 cm  in perfecte staatHandgesigneerd en genummerd  oplage XXV

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:16-09-2018 om 15:15
Eindtijd:23-09-2018 om 21:16
walbo1961
20 sep. / 22:47
€ 275