Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren

Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!
Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton Rooskens (1906-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
Incl. lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/30
Geërfd van kunstliefhebber.

Gezien leeftijd van het werk in goede conditie.

Starttijd13-2-2023 om 15:09
Eindtijd22-2-2023 om 19:56
Openingsbod € 300
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie