Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Antonie 'Anton' Smeerdijk
's-Graveland 1885-1965 Roermond
Leerling van de destijds bekende Amsterdamse dierenschilder en daarna van de Rijksacademie o.a. van A. Allebé. Hij schilderde bij voorkeur stillevens en landschappen met prominent aanwezige figuren. Aanvankelijk was zijn palet donker, maar na diverse reizen naar het Zuiden (Frankrijk, Italië) werd zijn werk lichter van kleur.Smeerdijk heeft veel gewerkt in het Gooi en dan met name Kortenhoef en 's Graveland.
Afgebeeld is huize Vredegoed aan de Heuvellaan te Tienhoven oud-Maarsseveen.
Olieverf op doek, 28 bij 42 cm.
Gevat in nette lijst.
Signatuur l.o.
Verzendkosten zijn voor rekening van koper. Het schilderij kan ook opgehaald worden in Amsterdam.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 1-6-2014 om 21:06 |
Eindtijd | 9-6-2014 om 21:06 |