Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd

Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
  • Anton Voorzanger (1918-2011)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2001
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout27 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie en sterk impressionistische Aquarel gemaakt door de Haarlemse kunstenaar Anton Voorzanger.
Het werk is gesigneerd en gedateerd 2001 met potlood linksonder .

Anton Voorzanger, geboren in 1918 in Haarlem en overleden in 2011 in Oosterwolde studeerde aan de tekenschool, de rijksacademie voor beeldende kunsten in Amsterdam en aan de stadsacademie te Maastricht

Voorzanger was een veelzijdig kunstenaar met een voorliefde voor onderwerpen die dicht bij hem stonden zoals mensen,
bloemen, stillevens en ook abstract werk. Hij gebruikte daarvoor het papier dat daartoe voorhanden was. Het maakte niet uit als hij maar kon tekenen en schilderen. Meestal met gouache, maar ook andere technieken als krijt of aquarel: licht van toon, met een positieve kijk op het leven en in veel gevallen met een zekere dosis humor.

prachtige kleuren  - in passe partout

Anton Voorzanger (1918-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
22 cm
27 cm
16 cm
20 cm
Starttijd:04-09-2022 om 18:47
Eindtijd:13-09-2022 om 21:12
Openingsbod € 23
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland