Anton Vrede - Bungee Jump. Bijvoorbeeld mooi op kinderkamer?

Anton Vrede - Bungee Jump. Bijvoorbeeld mooi op kinderkamer? kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/90
76 x 57 cm

Oplage 29/90

in goede staat

Anton Vrede (1953)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
57 cm
76 cm
Starttijd:21-03-2022 om 19:33
Eindtijd:26-03-2022 om 20:14
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland