Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst

Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!
Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!Anton Vrede - 'Even overleg plegen , kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
Lijst72 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Even overleg plegen

Specificaties:
Kunstenaar:Anton Vrede
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Houten BARTH-lijst met passepartout, zuurvrij ingelijst
Techniek:Zeefdruk, genummerd 52/60
Ophalen verdient de voorkeur, versturen is geen optie. Bezorging via eigen koerier is mogelijk (muv de eilanden) tegen 0,19 /km
Prijs is inclusief 21% BTW

Anton Vrede (1953)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (22)

567 verkochte items
83 cm
72 cm
65 cm
50.5 cm
Sluit over 3d 22u 4m 20s
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:08-08-2022 om 17:42
Eindtijd:17-08-2022 om 22:14