Iedere maandag een Special
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985
Maya Wildevuur - Zomer 1989 in Hooghalen
Faiencerie de Gien - Escargot borden set 6 stuks – Porselein/aardewerk volgens Gien proces