Anton Vrede - geen titel - Verkocht

Anton Vrede - geen titel kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage197/250
1995 OPLAGE 197/250 BLADFORMAAT 76 X 56 CM

in goede staat, zie foto

Anton Vrede (1953)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 19:35
Eindtijd:07-08-2022 om 11:10
jrot
06 aug. / 23:12
€ 24