Anton Vrede - Hope for Happiness - Verkocht

Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!
Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!Anton Vrede - Hope for Happiness kopen? Bied vanaf 15!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Fraai uitgevoerde zeefdruk op hoogwaardig papier. Beperkte oplage, nummer 1 uit 25.
Genummerd, voorzien van naam en gesigneerd door de kunstenaar.

Anton Vrede (1953)

Nederlands NederlandsCuraçaose Curaçaose Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Barthem

Lid sinds 2022
1 verkochte items
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 16,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-11-2022 om 15:45
Eindtijd:07-01-2023 om 12:02
dbWorx
06 jan. / 19:12
€ 14