Anton Vrede - Up & down

Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!
Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!Anton Vrede - Up & down kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Conditie: uitstekend. Licht oneffenheid op passe-partout, zie foto's.
Oplage: 19 / 60 ex.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Anton Vrede (1953)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
100 cm
80 cm
76 cm
56 cm
Starttijd:21-07-2022 om 22:09
Eindtijd:30-07-2022 om 22:34
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNuenen, Nederland