Anton Vrede - Zonder titel

Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen66 cm x 86 cm (h x b)
Passe-partout90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Conditie: uitstekend.
Oplage: 61 / 90 ex.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Anton Vrede (1953)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
110 cm
90 cm
86 cm
66 cm
Starttijd:21-07-2022 om 22:10
Eindtijd:29-07-2022 om 21:51
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieNuenen, Nederland