Anton Vrede - zonder titel

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend. Nieuwstaat.
Editie: 250 ex. Nummer 240. Nummer op de foto kan afwijken.
Afmetingen: Vel: 56 x 76 cm. Afbeelding: 53 x 68 cm.
Papiersoort: BFK Rives.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
76 cm
56 cm
Starttijd:04-09-2022 om 20:31
Eindtijd:10-09-2022 om 21:43
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen, Nederland