Anton Vrede - Verkocht

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 48,00

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Litho

Titel; Happy Monday

Jaar; 1991

Oplage; 50 ex

gesigneerd en genummerd met potlood

Het werk wordt oningelijst verstuurd.

Dit item is verkocht voor 48,00
Starttijd:22-09-2016 om 08:15
Eindtijd:29-09-2016 om 08:20
Biedingen (14)
Bernd_03x
29 sep. / 08:12
€ 48
26051
29 sep. / 08:11
€ 43
Bernd_03x
29 sep. / 08:10
€ 38
26051
29 sep. / 08:10
€ 33
Bernd_03x
29 sep. / 08:09
€ 28
ffagott
29 sep. / 08:08
€ 23
Bernd_03x
29 sep. / 08:08
€ 20
Bernd_03x
29 sep. / 08:06
€ 13
artmuseum777
29 sep. / 07:51
€ 11
Bernd_03x
29 sep. / 07:43
€ 9
artmuseum777
29 sep. / 07:38
€ 7
Bernd_03x
29 sep. / 05:58
€ 5
Nicolaj
23 sep. / 08:01
€ 3
lcur
22 sep. / 20:26
€ 1