Anton Vrede - Verkocht

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met potlood

maten; 35 x 40 cm

het werk wordt oningelijst verstuurd

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:02-10-2016 om 10:11
Eindtijd:09-10-2016 om 10:11
Biedingen (3)
Nicolaj
06 okt. / 20:43
€ 5
hyacint18
02 okt. / 21:35
€ 3
Vossen
02 okt. / 19:01
€ 1