Anton Vrede

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Anton Vrede

Verkoopprijs: € 5,00

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk/ ets

z.t.

gesigneerd met potlood

Jaar; 1995

het werk wordt oningelijst verstuurd

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:05-10-2016 om 09:14
Eindtijd:12-10-2016 om 09:14

Biedingen (3):

artmuseum777
12 okt. / 08:49
€ 5
Nicolaj
11 okt. / 15:18
€ 3
11556
11 okt. / 10:11
€ 1