Anton Vrede - Verkocht

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd en genummerd met potlood

Oplage; 90 ex.

Jaar; 1990

Beeldformaat; 85 x 63 cm

Het werk wordt oningelijst verstuurd.

Ingelijst op afspraak

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:23-12-2017 om 10:50
Eindtijd:30-12-2017 om 10:50
Biedingen (12)
Franky88
30 dec. / 08:54
€ 40
WilMeijers
29 dec. / 21:37
€ 35
Franky88
27 dec. / 08:15
€ 30
Karine
25 dec. / 10:23
€ 25
obvious
25 dec. / 10:23
€ 20
Karine
24 dec. / 11:33
€ 18
artmuseum777
24 dec. / 11:33
€ 16
Karine
24 dec. / 10:53
€ 14
KunsthandelOlafWijman
24 dec. / 10:53
€ 12
Karine
24 dec. / 10:52
€ 7
KunsthandelOlafWijman
24 dec. / 10:52
€ 5
Karine
23 dec. / 22:39
€ 1