ANTON VREDE Gr Zeefdruk I,AM A KING BEE Handgesigneerd uit 1997 - Verkocht

ANTON VREDE  Gr Zeefdruk  I,AM A KING BEE  Handgesigneerd uit 1997 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

ANTON VREDE  Gr Zeefdruk  I,AM A KING BEE  Handgesigneerd uit 1997 kopen? Bied vanaf 45!ANTON VREDE  Gr Zeefdruk  I,AM A KING BEE  Handgesigneerd uit 1997 kopen? Bied vanaf 45!ANTON VREDE  Gr Zeefdruk  I,AM A KING BEE  Handgesigneerd uit 1997 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Anton Vrede (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Anton Vrede uit 1997

Afmeting blad 76x56 cm      in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 60ex

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:06-09-2016 om 10:18
Eindtijd:20-09-2016 om 22:18
Johan52
20 sep. / 17:26
€ 45