Anton Wirtz (1872-1945) Breda - ets waterput

Anton Wirtz (1872-1945) Breda - ets waterput kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Anton Wirtz (1872-1945) Breda - ets waterput kopen? Bied vanaf 1!Anton Wirtz (1872-1945) Breda - ets waterput kopen? Bied vanaf 1!Anton Wirtz (1872-1945) Breda - ets waterput kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Wirtz (1872-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets met voorstelling van waterput.
Vervaardigd door Anton Wirtz.
In de druk gesigneerd linksonder 'AW'
Vervaardigd rond 1930.

Wirtz drukte zelf en in zeer kleine oplages.
Hij is opgeleid aan de Academie in Den Haag en heeft een groot deel van zijn leven in Breda gewoond.

Dit werk is in perfecte staat.
Maten van het blad zijn 32x48 cm
Maten van de voorstelling zelf zijn 14,5x20 cm

Alleen verzending mogelijk.
Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:18-09-2015 om 15:07
Eindtijd:02-10-2015 om 15:07

Biedingen (5):

fransdelaat
2 okt. / 15:00
€ 19
rogier_2015
2 okt. / 14:27
€ 17
fransdelaat
2 okt. / 14:26
€ 15
rogier_2015
2 okt. / 14:26
€ 13
fransdelaat
2 okt. / 14:26
€ 11