Antoni Llena: Lithografie, Abstracte compositie

Antoni Llena: Lithografie, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Antoni Llena (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Antoni Llena.

Kunstenaar: Antoni Llena
Titel: Abstracte compositie
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 3/25
Afmeting: 76 x 56 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:01-01-2018 om 15:08
Eindtijd:06-01-2018 om 15:08

Biedingen (1):

ooteboe
1 jan. / 19:06
€ 15