FA. (5)

Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum

Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!
Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!Antoni Tapies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Antoni Tàpies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum - handgesigneerd 1982

Zeer gezochte editie van slechts 99 exemplaren, mooie mixed media, met reliëf en watermerk.
Gedrukt op handgemaakt Guarro papier
Druk: 49 x 37 cm
Blad: 76,5 x 56,5 cm
Handgesigneerd en genummerd
Mooi reliëf, zie foto van de achterkant.
Watermerk, zie foto.
Uitgegeven door Edition Poligrafa Barcelona
Zeer goede staat, nooit ingekaderd.
Catalogue Raisonne Galfetti 889
Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.
Verzekerde verzending met track en trace.

Antoni Tapies (1923-2012)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
56.5 cm
76.5 cm
Starttijd:03-05-2022 om 17:52
Eindtijd:17-05-2022 om 20:15
Openingsbod€ 695
ObjectlocatieAalst, België