Antoni Tàpies - Apparicions - Mixed Media: Ets, Aquatint en Carborundum - handgesigneerd 1982
Zeer gezochte editie van slechts 99 exemplaren, mooie mixed media, met reliëf en watermerk.
Gedrukt op handgemaakt Guarro papier
Druk: 49 x 37 cm
Blad: 76,5 x 56,5 cm
Handgesigneerd en genummerd
Mooi reliëf, zie foto van de achterkant.
Watermerk, zie foto.
Uitgegeven door Edition Poligrafa Barcelona
Zeer goede staat, nooit ingekaderd.
Catalogue Raisonne Galfetti 889
Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.
Verzekerde verzending met track en trace.