Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45.5 x 56.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
goede staat met frisse kleuren, het blad golft rondom | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: München, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 1-12-2022 om 14:48 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 22:18 |
Objectlocatie | München, Duitsland |