Antoni Tapies - Creu i M - Litho uit 1999 handgenummerd in de steen gesigneerd ,oplage 1000 - Verkocht

Antoni Tapies - Creu i M - Litho uit 1999 handgenummerd in de steen gesigneerd ,oplage 1000 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Antoni Tapies (1923-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Antoni Tapies

1923 - 2012

Creu i M

kleurlitho uit 1999

in der steen gesigneerd / handgenummerd

oplage 1000 stuks

uitgever Altaya

drukker , Poligrafa , Barcelona

afmetingen druk 45,0 x 32,0 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts

1x de hoogste verzendkosten

Antoni Tapies (1923-2012)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:01-02-2014 om 14:41
Eindtijd:08-02-2014 om 14:41
bach
08 feb. / 10:52
€ 75