FA. (6)

Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975

Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!Antoni Tapies - Llambrec 9 - Handgesigneerde litho - 1975 kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Antoni Tàpies (* 13 December 1923 in Barcelona, † 6 February 2012 in Barcelona)
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
Utigegeven in 1975 editie van slechts 75 stuks op handgemaakt papier (papier vélin) met watermark GVARRO.
Catalogue raisonné: Galfetti 547
76.0 x 55.0 cm
Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.
Verzekerde verzending met track en trace.

Antoni Tapies (1923-2012)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
55 cm
76 cm
Starttijd:03-05-2022 om 17:51
Eindtijd:17-05-2022 om 20:00
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieAalst, België