FA. (2)

Antoni Tapies - Ú NO ÉS NINGÚ, 1979 & Tokyo, 1981 (rare)

Antoni Tapies - Ú NO ÉS NINGÚ, 1979 & Tokyo, 1981 (rare) kopen? Bied vanaf 1050!
Antoni Tapies - Ú NO ÉS NINGÚ, 1979 & Tokyo, 1981 (rare) kopen? Bied vanaf 1050!Antoni Tapies - Ú NO ÉS NINGÚ, 1979 & Tokyo, 1981 (rare) kopen? Bied vanaf 1050!Antoni Tapies - Ú NO ÉS NINGÚ, 1979 & Tokyo, 1981 (rare) kopen? Bied vanaf 1050!

Geplaatst door  GALERIARICHARDVANDERAA
FA. (2)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.3 cm x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ú no és ningú, 1979 en Antoni Tàpies, Ueda Gallery, Tokyo, 1981
Litho
H.C. (Horse Commerce)
75,3 x 55,9 cm
Gesigneerd in potlood Tàpies rechts onder

Herkomst: Collectie Josep Vallès, Figueres

Hele lichte gebruikssporen.

Antoni Tapies (1923-2012)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (2)

Lid sinds 2021
3 verkochte items
55.9 cm
75.3 cm
Starttijd:12-05-2022 om 12:27
Eindtijd:19-05-2022 om 21:15
Openingsbod€ 1050
ObjectlocatieGIRONA, Spanje
VerzendingAlleen binnen Europa