Antoni Tapies - Zeldzame Kleurenaffiche BILDER und BLATTER uit 1984

Antoni Tapies - Zeldzame Kleurenaffiche BILDER und BLATTER uit 1984 kopen? Bied vanaf 65!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
TypeAffiches
Jaartal1984
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 59 cm (h x b)
Prachtige grote Kleurenoffset Affiche van Antoni Tapies uit 1984.

Afmeting werk 85 x 59 cm in zeer goede staat.
Antoni Tapies heeft deze Affiche ontworpen voor de tentoonstelling Bilder und Blatter in 1984 bij Galerie Brusberg in Berlijn.
Zeldzame Affiche.

Antoni Tapies (1923-2012)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2084 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
59 cm
85 cm
Starttijd:03-12-2022 om 08:45
Eindtijd:17-12-2022 om 21:52
Openingsbod € 65
Objectlocatiesneek,  Nederland