Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret)

Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!
Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 15!
  • Antonie Wijnstroom (1888-1971)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Houtskool
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 62 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Type: Tekening
Techniek: Houtskool
Drager: Papier
Afmetingen: 62 x 47.5 cm (H x B)
Omschrijving: Antonie Wijnstroom (1888-1971) studio tekening
In goede staat met gebruikssporen zonder lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam zo, Nederland
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00