Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. - Verkocht

Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. kopen? Bied vanaf 85!Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. kopen? Bied vanaf 85!Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. kopen? Bied vanaf 85!Antonio Carbonati - ets - Stadsgezicht Parijs. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Antonio Carbonati (1893-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1924. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 80/100 linksonder.In de plaat gesigneerd

en gedateerd "28 mars 1920" linksonder. Mooi tijdsbeeld uit de 20-er jaren van de vorige eeuw.

Beeldmaat 14,7 x 27,5 cm. Bladmaat 27,5 x 42 cm. Losbladig.

Antonio Carbonati is geboren Mantua in 1893 en overleden te Rome in 1956.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:09-02-2017 om 19:40
Eindtijd:23-02-2017 om 19:40
tuvelijn
23 feb. / 12:17
€ 85