Antonio Freiles , Situazione 286, handgesigneerd - Verkocht

Antonio Freiles , Situazione 286, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Antonio Freiles
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Antonio Freiles

1943

Situazione 286

Kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 100

enkele werken van Freiles hangen o.a. in de Tate Gallery in London

werk in goede staat

randen lichte gebruikssporen ,

door plaatsing van een passepartout niet zichtbar

afmetingen blad 68,5 x 50,0 cm

afmetingen beeld 53,5 x 38,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Antonio Freiles

Geplaatst door  bone
FA. (14 )

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-02-2013 om 10:46
Eindtijd:27-02-2013 om 10:46
ooteboe
24 feb. / 09:55
€ 50