Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7

Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 50!
  • Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 23 cm (h x b)
Lijst25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bladmaat ca 16x28 cm.

Het blad is bevestigd op karton.

Plaatrand  11x23 cm.

Achter passepartout en glas.

In een fraaie zilververgulde lijst in goede gebruikte staat.

in goede gebruikte staat. Enkele foxingplekjes.

Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)

NederlandsNederlandsCanadeesCanadeesAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
35 cm
25 cm
23 cm
11 cm
Starttijd:14-08-2022 om 21:08
Eindtijd:28-08-2022 om 20:11
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland