950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aangeboden prachtwerk van Antoon Kruysen (1898-1977) – “Hippies”. Olieverf op doek .Rechts onder met hand gesigneerd. Ingelijst. Doek bevindt zich in goede staat.
Antoon Kruysen wordt in 1898 in Boxtel geboren als oudste kind van de schilder Jan Kruysen en Barbara van Dijk. Antoon Kruysen (1898-1977) schilderde in Nederland (met name Zuid-Oost Brabant) tal van dorpsgezichten, portretten en plattelandstaferelen. Later vestigde hij zich in Chatres (Frankrijk) waar hij veelal bekend werd om zijn kleurrijke werken die sterk expressionistisch getint waren. Sommige van zijn werken lijken direct te verwijzen naar het oeuvre van Vincent Van Gogh. Veel van zijn werk is ook nog in Brabant terug te vinden, zowel in musea, waaronder het Museum Kruysenhuis in Oirschot, als in particulier bezit.
Afmetingen zonder lijst: 50.5cm*65cm.
Ophalen in Amsterdam
Conditie | |
Conditie | Goed |
goede conditie | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 9:02 |
Eindtijd | 27-9-2022 om 11:48 |