Antoon van Bakel - Stilleven no 1

Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!
Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!Antoon van Bakel - Stilleven no 1 kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  halleke
FA. (1)

Lid sinds 2018
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Antoon van Bakel (1930-2009)
Jaartal2007
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi stilleven van Antoon van Bakel. Overgehouden van een expositie bij Dejavu. Mooi gemaakt werk, sfeervol. De lijst is een beetje beschadigd maar dat zou je opniew kunnen doen.Het betreft olieverf op papier wat weer verlijmd is op paneel. Door professional gedaan (Hans Persoon Veldhoven) Ik heb nog een vergelijkbaar werk van Antoon van Bakel. Samen mogen ze weg voor 800 euro!
ConditieRedelijk

schilderij is in nieuwstaat, lijst is beschadigd

Antoon van Bakel (1930-2009)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  halleke
FA. (1)

Lid sinds 2018
5 verkochte items
68 cm
58 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:01-05-2020 om 16:32
Eindtijd:08-05-2020 om 21:54
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieSon en Breugel, Nederland