Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst

Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Piet Warffemius (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 60 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Gesigneerde en genummerde (50/60) zeefdruk, titel ‘Aqua’. Beeld 26 cm x 60 cm. Groot ingelijst, erg mooi!

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in  Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Zuid.Ned./Vlaanderen  max. € 45,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 70,00

Piet Warffemius (1956)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

202 verkochte items
90.5 cm
70.5 cm
60 cm
26 cm
Starttijd:15-02-2022 om 19:51
Eindtijd:28-02-2022 om 21:46
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEssen, België
VerzendingAlleen per koerier