Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam - Verkocht

Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen55 cm x 35 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Jaques Mels. Titel: Amsterdam. Afmetingen blad incl passepartout: H80 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H55 x b35 cm. Het werk is linksonder gesigneerd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit foxing en een vergeelde rand op de witte rand om het werk heen. Links zit een klein scheurtje. De passepartout heeft ook wat beschadigingen.

Het werk is in goede staat. Het werk is in goede staat. Er zit op de witte rand om het werk heen foxing(oxidatie vlekjes) en vergeelde randen. Links zit een klein scheurtje. De passepartout heeft ook wat beschadigingen.

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (302)
60 cm
80 cm
35 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:25-11-2018 om 20:18
Eindtijd:30-04-2019 om 15:07
Veldlaan13
28 apr. / 23:50
€ 40