Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 - Verkocht

Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel bloemstilleven - Monogram BW - datering 1936 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel met drie chrysanten in een vaas.
Rechtsonder gemonogrammeerd 'BW' en gedateerd '9-9-'36'
Afmetingnen 30,5x23 cm

Daarbij een tweede aquarel van dezelfde hand met een voorstelling van lupines (24x14 cm)

Beiden werken zijn in goede staat.

Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt in een koker verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:12-05-2015 om 21:55
Eindtijd:24-05-2015 om 21:55
Biedingen (8)
hetPannenhuis
24 mei / 20:02
€ 14
Dubbelmonde
24 mei / 20:02
€ 12
hetPannenhuis
24 mei / 20:02
€ 11
Dubbelmonde
24 mei / 19:28
€ 9
hetPannenhuis
24 mei / 12:51
€ 7
Macky
23 mei / 20:02
€ 5
Martje2
23 mei / 20:02
€ 3
Macky
14 mei / 11:24
€ 1