Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" - Verkocht

Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!
Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan van der Heijden (1911-1992)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
Lijst47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer mooie aquarel van Jan van der Heijden.

Heijden, Johannes Cornelis (Jan) van der Heijden is geboren op 21 september 1911 te Leiden en overleden in 1992 te Delfgauw. Hij woonde en werkte in Den Haag, Enkhuizen en Delfgauw (gem Pijnacker). Leerling van de Akademie vooe B.K. in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende landschappen, stillevens en modellen. Is enige jaren lid geweest van 'Pulchri Studio' in Den Haag. Heeft vooral bekendheid gekregen door zijn vele polderlandschappen die gretig aftrek hadden in de kunsthandel in Nederland, maar ook in het buitenland.

Valt niets op aan te merken. Is gewoon mooi.

Jan van der Heijden (1911-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1468 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
67 cm
47 cm
58 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:08-07-2018 om 16:16
Eindtijd:15-07-2018 om 16:57
Biedingen (4)
March
15 jul. / 16:47
€ 65
TKoopmans
15 jul. / 16:45
€ 60
March
15 jul. / 16:45
€ 60
TKoopmans
10 jul. / 16:55
€ 45