Han Krug - Aquarel: Deventer

Han Krug - Aquarel: Deventer kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1954
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
HAN KRUG (1890-1977)

Gesigneerd: Ja linksonder in potlood  en gedateerd 1954

Starttijd:06-10-2022 om 11:55
Eindtijd:20-10-2022 om 20:45
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland