Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst

Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan Vrolijk (1846-1894)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen55.5 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typische voorstelling van koeien in een landschap, hier drinkend aan de waterkant, van Jan Vrolijk.

Vrolijk schilderde doorgaans veel weidelandschappen met vee en werkte bij voorkeur buiten in de open lucht in zijn eigen omgeving Den Haag.

In 2002 organiseerde De Mesdag Collectie een overzichtstentoonstelling over deze kunstenaar: ‘Loeiend goed de koeien van Jan Vrolijk (1845-1984), een vergeten meester van de Haagse school’. Het Rijksmuseum bevat een groot aantal etsen van Jan Vrolijk.

Het werk bevat verspreid over het oppervlak wat oxidatievlekjes. In de wolkenpartij zeer licht verkleurd. Zie ook detailfoto's.

Jan Vrolijk (1846-1894)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (326)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (863)
49.5 cm
65 cm
40 cm
55.5 cm
Starttijd:28-09-2022 om 14:50
Eindtijd:03-10-2022 om 20:00
Openingsbod € 350
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier