Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205

Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk Rijzinga (1946-2013)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henk Rijzinga (Uithuizen, 28 april 1946 – Amsterdam, 4 april 2013) was een Nederlands beeldend kunstenaar, actief als tekenaar, beeldhouwer en activist. De Duitse expressionist Emil Nolde was voor hem een groot voorbeeld.

Papier is enigszins verkleurd

Henk Rijzinga (1946-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23 )

Lid sinds 2017
512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
53 cm
38 cm
Starttijd:25-07-2022 om 14:45
Eindtijd:07-08-2022 om 19:40
Openingsbod € 45
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa