Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972

Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1972
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
HAN KRUG (1890-1977)

Titel: "Soestdijk" 25 oktober 1972
Gesigneerd: Ja rechtsonder in potlood en datum

Starttijd:21-11-2022 om 16:06
Eindtijd:04-12-2022 om 20:16
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa