Han Krug - Aquarel "Stilleven" 1951 - Verkocht

Han Krug - Aquarel "Stilleven" 1951 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Elva - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva - Een gracht in AmsterdamSchilderij
  • Openingsbod € 75
Bernard Charoy - Fleur kopen? Bied vanaf 25!
Bernard Charoy - FleurGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 25
Han Krug - Aquarel "Stilleven" 1951 kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Aquarel "Stilleven" 1951 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

259 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1951
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 16 cm (h x b)
Lijst39.5 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Stilleven
Jaartal: 1951
Gesigneerd: Ja rechtsonder in potlood Han Krug

Materiaal:  Aquarel op papier
Ingelijst: Ja

Han Krug (1890-1977)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  EVart
FA. (9)

259 verkochte items
26 cm
39.5 cm
16 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-05-2019 om 19:53
Eindtijd:25-05-2019 om 22:10
Katrien_hendriks
25 mei / 14:50
€ 35