aquarel uit 1954

aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!

aquarel uit 1954

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!aquarel uit 1954 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Bob Buys (1912-1970)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel met zwart krijt, beeldmaat 27x38 cm, in goede staat. Gesigneerd rechtsonder.

Achter passepartout en glas, in een fraaie houten lijst met lichte schade, 43x55 cm.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:23-03-2018 om 18:33
Eindtijd:06-04-2018 om 21:33

Biedingen (7):

Marcello020
3 apr. / 22:18
€ 15
B-51
3 apr. / 22:18
€ 13
Marcello020
3 apr. / 22:18
€ 11
B-51
3 apr. / 22:17
€ 9
Marcello020
3 apr. / 22:17
€ 7
B-51
3 apr. / 22:17
€ 5
Marcello020
23 mrt. / 22:12
€ 1